Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

PREZENTAČNÉ ZRUČNOSTI pre manažérov – individuálne

1. januára 2020 - 31. decembra 2020

Efektívna prezentácia vyžaduje jasné zadefinovanie účelu, premyslenie stratégie pre dosiahnutie cieľa, a potom už len prípravu a prax.

Pár ľudí má to šťastie, že sú prezentátori akoby od narodenia. My ostatní sa to musíme naučiť. Využite šancu vytvoriť efektívnu prezentáciu, zanechať silný odkaz, ktorý bude v ľuďoch rezonovať. Predajte seba, svoju firmu, svoje myšlienky.

Využite jedinečnú možnosť získať „vytunovať“ svoju prezentáciu podľa najnovších trendov prezentovania ešte pred tým, ako pôjdete prezentovať v rámci konferencie CEO. Využite mentoring prezentačných zručností, ktorý vás zaručene posunie na vyšší level.

ČO ZÍSKATE ABSOLVOVANÍM MENTORINGU

Mentoring prezentačných zručností je príležitosť zdokonaliť váš štýl prezentácie, pričom sa mentor venuje len vám. Dĺžka trvania a spôsob práce je ušitý podľa vašich potrieb. Budete pracovať na rozvoji toho, v čom sú vaše silné stránky pri prezentácii, namiesto toho, aby sa mentor sústreďoval len na Vaše nedostatky. Záverom je vytvorenie živej prezentácie, ktorú máte záujem prezentovať, so silným, efektívnym a podnetným spôsobom odovzdania.

FORMA:
Mentoring

TERMÍN REALIZÁCIE:
Individuálne podľa dohody.

Prihlasovací formulár TU.

Podrobnosti

Začiatok:
1. januára 2020
Koniec:
31. decembra 2020