Pustite sa na dobrodružnú výpravukoucing

Niekedy nastane situácia, že môžete mať za sebou množstvo tréningov, prečítaných kníh, no neviete sa pohnúť ďalej. Akoby vám na ceste správnym smerom bránil nejaký blok. Koučing je presne na tieto situácie určený. Kouč pomáha klientovi objaviť najvhodnejšie riešenie, uvoľňuje potenciál, aby človek mohol naplno ´rozkvitnúť´.

Pustite sa na dobrodružnú výpravu – do hlbín seba. Do porozumenia svojej situácii. Objaveniu nových pohľadov … a nájdeniu pokoja s objaveným riešením.

Viacero klientov po našom koučingu našlo svoj smer a objavili nové možnosti. Veríme, že tak ako výsledky športovca závisia od kvalít jeho trénera, tak aj dobrý kouč vie zlepšiť kvalitu života svojho klienta.

Prihlasovací formulár TU.

Pozadie nášho koučovacieho prístupu

Otázky sú moja vášeň. Verím, že správne položená otázka dokáže pohnúť myslením, zmeniť videnie sveta a priniesť iné otázky.

Keď na Slovensko začal prenikať koučing, aboslvovala som nožstvo drobných tréningov v tejto oblasti, kým som sa v roku 2007 odhodlala na prvý komplexný kurz Systemický manažment a koučovanie. Po ňom som preštudovala množstvo literatúry, študovala prístupy iných koučov, škôl, absolvovala pár drobných tréningov, keď som si takmer po desiatich rokoch (2018) povedala, že je čas opäť nazrieť komplexne do prístupu, ktorý ma zaujal svojou efektívnosťou Solution Focused. No tam sa moje vzdelávanie neskončilo. Vášeň k otázkam pretrváva 🙂 Tu je prehľad hlavných školení, ktoré mi pomohli každé svojím prístupom a uhlom pohľadu vyskladať  môj jedinečný prístup:

Prihlasovací formulár TU.      

 Jediným meradlom nášho úspechu je, či sa sme pomohli našim klientom, či sa im po našich koučingoch zlepšila kvalita života. Veríme, že aj pre vás budeme pridanou hodnotou.

Referencie

  • „Ivanka, ďakujem ti za tvoj postoj a tu správnu energiu ktorú z teba cítim na každom našom stretnutí. Čokoľvek potrebujem riešiť, vieš mi dať správne otázky a nedáš pokoja kým si na ne úprimne neodpoviem. Je ti jedno koľko to bude trvať, vždy máš času koľko je pre mňa potrebné. A keď sa hnevám a zúrim, prežívaš to so mnou a ideš ďalej. Pracujeme spolu už viac ako 10 rokov. Ani si teraz neviem predstaviť ako by som zvládol niektoré situácie bez stretnutí s tebou. Chcem ti veľmi pekne poďakovať za tvoje srdce ktoré dávaš do práce. Že si pripravená pomôcť mi keď treba a že na sebe makáš. Moc ďakujem. Kamil Bučo, Kamapro, s.r.o. – Hypotekárne centrum” .Kamil Buco, Kamapro, s.r.o. – Hypotekárne centrum .

 Prihlasovací formulár TU.