Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

Dobré je nepriateľom skvelého. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je tak málo toho, čo sa stane skvelým. Nemáme skvelé školy predovšetkým preto, že máme dobré školy. Nemáme skvelú vládu, hlavne preto, že máme dobrú vládu. Málo ľudí dosiahne skvelý život, z veľkej časti preto, že je ľahké uspokojiť sa s dobrým životom. Drvivá väčšina spoločností sa nikdy nestane skvelými presne preto, že sa stane celkom dobrými – a to je ich hlavný problém.

– J. Collins

Kto sme

GtoG (Good to Great) je vzdelávacia agentúra, ktorá prináša NAJNOVŠIE trendy z oblasti rozvoja ľudí.

Zaoberáme sa vzdelávaním v troch rôznych oblastiach: osobnostný rozvoj, manažérske zručnosti a predajné zručnosti.

Možno si položíte otázku, prečo tri rôzne oblasti… Lebo ešte predtým, než vznikla spoločnosť GtoG, s.r.o. sme žili témou „biznisu“, zaoberali sme sa tým, ako firma môže lepšie porozumieť potrebám klienta a ako ich môže lepšie uspokojiť tak, aby boli obidve strany spokojné. Od nepamäti sme vyhľadávali informácie o šikovných manažéroch a podnikateľoch a pátrali po tom, ako to robia, že sa im výnimočne darí. A viete na čo sme prišli po rokoch práce s našimi klientami? Že vždy sa všetko začína a konči pri osobnosti daného človeka. Zmena vždy začína vo vnútri. Ak sa „tam“ pohnú veci, zmeny zaznamenajú všetci naokolo. Táto trojica školení nám umožňuje vidieť vzájomné prepojenia, umožňuje prenášať princípy z jednej oblasti do druhej a sme pevne presvedčení, že toto je dôvod, prečo sa nám darí v praxi. Na druhej strane, počas všetkých našich školení využívame princípy Accelerated Learning, neurovedy, emocionálnej inteligencie a NLP, ktoré zabezpečujú, že účastníci sú počas školenia motivovaní, s ľahkosťou si zapamätajú informácie a uľahčuje sa transfer získaných informácií do praxe.

Ivana Miklovič

Čo nás charakterizuje?

  • Inovatívnosť – našim zákazníkom prinášame vždy najaktuálnejšie poznatky zo zahraničia
  • Nadhľad – ide o pochopenie kľúčových princípov
  • Vášeň – naša práca nás baví
  • Profesionalita – naši lektori vzdelávajú na vysokej úrovni
  • Využiteľnosť poznatkov v praxi – na základe poukázania prieniku medzi aktivitami na školení a praxou účastníkov

V čom sme najlepší?

  • Klientom prinášame reálne výsledky.
  • Vypĺňame chýbajúci priestor medzi súčasnou situáciou a želaným stavom.
  • Pátrame po najlepších, najmodernejších technikách a informáciách, aby sme naším klientom pomohli posunúť sa ďalej. Neustále pracujeme na aktualizácii našich školení.
  • Stretnutie s nami je zážitok!

Referencie – Kde sme školili?

a-dec, Ahold, Allianz, Allplan, Aphoteke Slovakia, Arcelor Mital, Areva T&D, BDO, Billa, BSH, BSK, BVS, Bulk Transshipment Slovakia, a.s., Control Tech, CSDK Intrans, ČSOB Leasing, DELL, Delphi, Deutsche Telekom Shared Services, DHL, Dr. Max, Drogerie 101, Družstvo lekární, EBCG, Edenred, ERNI, Ernst & Young, Esa Logistika, Eset, Ekonomická univerzita Bratislava – EUBA (FPM), Ernst & Young, Fortuna, Foxconn, Freedo, Gana Trade, Geberit, Generali, Geomatix, Global Payments, GlobalLogic Slovakia, Hartman, Holcim, Humanex, ING, Ingram, Ivar, John´s Manville, Kamapro, Kia Motors Slovakia, Klimat, KOOPERATIVA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group , Lear Corporation, LEVES, Logopedys, Maccafferi, MC Syncro, Meda, Mediworx, Metrohm, MIKE, Mirakl, Moja lekáreň, NARKS, NBS, 02, ORAC Slovakia, Orange, OTP Banka, Pharmos, Phoenix, Poisťovňa SLSP, Prima Banka, Prosoftke, PSS, Rada pre rozpočtovú zodpovednosť, Ratiopharm, Roche, RPC, Sanofi Zentiva, Sberbank, SEPS, SHP Group, Slovak Telecom, Slovenská sporiteľňa, SPIE, SPP, Správa finančnej kontroly, Studio ReMar, Summit Motors Slovakia, Sunlight pharma medical, Svet zdravia, Sygic, Škoda Slovakia, Tatra Banka, TNT, T-Systems, UniCredit Bank, UNIMED PHARMA, Úrad práce, Úrad vlády, VÚB, WLS, ZSE, Žilinský samosprávny kraj …

Garantujeme Vám, že na našich školeniach spoznáte najnovšie trendy z oblasti osobnostného rozvoja, objavíte nové pohľady na známe veci a načerpáte inšpirácie, ktoré posunú Váš život vpred.