Prečo absolvovať školenie?

Doba sa zrýchľuje. Aby sme stihli splniť stanovené normy, zefektívňujeme, a zrýchľujeme. Dokedy? Ide o veľa. Naše telo, myseľ – je náš stroj na peniaze, prácu, to, aby sme tu mohli byť pre tých, na ktorých nám záleží. Ak budete vystresovaní, prídete o zdravie, nemôžete byť prínosní pre tento svet. Ako pracovať tak, aby ste boli mentálne odolní, dokázali zvládať nápor požiadaviek, ktoré sa na nás valia? Aj špičkoví športovci vedia, že sa k sebe musia správať tak, aby sa neopotrebovali…

Rámcový obsah:

Čo je vlastne stres?
Ako sa (ne)dopracovať k burn outu?
Tipy a triky na rýchle zvládnutie stresových prejavov
Krátkodobé techniky zvládnutia stresu a udržania mentálnej pohody
Ako identifikovať vlastné signály, ktoré nás upozorňujú na blížiace sa nebezpečenstvo prepracovania
Spúšťače stresu
Dýchacie a relaxačné cvičenia na podporu mentálnej odolnosti – praktický nácvik
Dlhodobé stratégie zvládania stresu a mentálne zdravie, Oblasti mentálneho zdravia:
Telesná oblasť – relaxačné techniky a ich nácvik
Emočná oblasť – odkiaľ čerpať energiu
Duševná oblasť – práca s mysľou
Duchovná oblasť – nájsť zmysel

Ohlasy od účastníkov, ktorí už absolvovali školenie

Oceňujem, že to neboli len povrchné rady a štúdie, ale že mi to pootváralo témy v živote, s ktorými chcem/potrebujem pracovať.
• Paráda, ďakujem.
• Určite odporúčam školenie, bolo príjemné a prínosné. Ďakujem.
• Veľmi odporúčam zúčastniť sa, aj keď človek už vie niektoré veci a uvedomuje si, kde má medzery, nasmeruje ho to správnym smerom.
• Školenie bolo pre mňa veľkým veľkým impulzom na zmenu v práci a súkromí.
• Školenie bolo inšpiratívne, obohatené o vizuálne vnemy a hry, ktoré nútili premýšľať. Páčilo sa mi, že to nebola nudná ´suchá´ teória. Priateľská atmosféra a prostredie.
• Zatiaľ najlepšie školenie, na akom som sa zúčastnila, príjemná atmosféra. Ivanka je skvelá lektorka s ľudským prístupom.
• Zamyslieť sa nad svojím prístupom k stresoru a riešenie situácie, identifikovať stresor a následne vyriešiť iným ako „štandardným“ spôsobom. Videla som konkrétne prípady, ako je možné meniť seba a svoje zmýšľanie. (Katarína Mašlejová)
• Naučila som sa, ako viac v pokoji a efektívne doriešiť krízové situácie v tíme, v práci a páčili sa mi aj cvičenia na dýchanie. (Erika Mešková)
• Najväčší prínos mali pre mňa praktické cvičenia na odbúravanie stresu a takisto časť, v ktorej sme si prechádzali, aké signály stresu existujú (telo, emócie, myseľ správanie). Takisto je pre mňa prínosná infomácia, že stres nie je vždy negatívny, môžeme ho vnímať aj ako prípravu na podanie výkonu / nabudenie do akcie. Nesmie byť ale dlhodobý alebo prehnaný, inak nám môže poškodzovať zdravie. (Mária Berényiová)
•Ďakujem krásne. Aj ja prajem veľa úspechov školteľom GtoG spoločnosti a zvlášť Ivanke. Si veľkým vzorom a motivátorom. :) Je vidieť na lektorke, že na sebe pracuje stále viac a viac. (Jana Polláková)
• Najviac oceňujem techniky ale celkovy pohľad na problematiku, tipy a rady. Ivku som zažila už druhýkrát a pre mňa je veľmi dobrou lektorkou, dynamickou, ľudskou, skúsenou, na základe vlastných skúsenosti podáva príklady zo života, je priateľská a veľmi vie skupinu motivovať. (Zuzana Smoradová)
• Najväčší prínos mali pre mna techniky eliminácie stresu. Na lektorke oceňujem, že je ľudská , prednášala zo svojej skúsenosti, vedomosti, ako aj oceňujem praktické rady. (Ivana Poláková)

 

Ak vás informácie zaujali, kontaktujte nás na: info@gtog.eu
Prihlasovací formulár TU

Nadstavbou na tréning Stres manažment je Adverzity manažment.