Čo o nás hovoria naši klienti?

Máme za sebou stovky zrealizovaných školení. Spoločnosti a účastníci sa menia… v závere našich školení môžete počuť tie isté slová, len inak naformulované:

Dell

Spoločnosť Dell na Slovensku spolupracuje len výnimočne s externými partnermi pri rozvojových aktivitách, pretože väčšinu si zastrešujeme internými zdrojmi. GtoG nám však pokryli špeciálnu potrebu a tak sme dostali workshop našitý na mieru. Naša spolupráca bola teda vo forme workshopu pre špeciálnu skupinu manažérov a nemanažérov, ktorí vedú interné väčšie stretnutia, workshopy alebo iné rozvojové aktivity. Témou workshopu bola Facilitácia a jej praktické použitie vo firme. S Ivanou sa spolupracovalo výborne od začiatku – od stanovenia cieľov workshopu až do konca po realizáciu workshopu. Veľmi oceňujeme pro-zákaznícky prístup, dynamiku a vnesenie nových trendov, ktoré Ivana neustále sleduje. Ivana vystupuje veľmi profesionálne a je odborníčka v oblasti, ktorú lektoruje. Spätná väzba od účastníkov bola výborná, hodnotili to ako jedno z najlepších čo zatiaľ zažili. Silne odporúčam spoluprácu ďalším firmám a my v Dell sa budeme tešiť na prípadne ďalšie špeciálne workshopy.

Silvia Jeleníková, EMEA HR PMO Lead & HR Director Slovakia
Co-Site Lead Dell Bratislava
HRsourcing & contract manager

Metrohm

So spoluprácou s Ivanou Miklovič sme boli vždy nadmieru spokojní a hodnotíme ju veľmi pozitívne. Komunikácia je vždy veľmi priateľská a profesionálna. Spolupracovali sme v oblasti individuálneho koučingu pre našich zamestnancov rovnako ako v oblasti soft skills školení. Koučing kolegom veľmi pomohol a posunul ich v pracovnej ako aj osobnej sfére – videli sme pomerne výrazné rozdiely v prístupe v rámci tímu, kolegov, firmy. Rovnako veľmi oceňujeme podporu pri náročnejších situáciách v rámci firmy, kde sme sa tiež mohli spoľahnúť na Ivaninu pomoc a cenné informácie na základe jej skúseností. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Lucia Martinus, HR manager

Edenred

So spoločnosťou GtoG spolupracujeme na dlhodobom projekte preškolenia Sales Reps, kedy je potrebné zvýšiť predajnosť elektronických produktov. Tento cieľ je pomerne náročný z dôvodu zmeny prenastavenia myslenia, zmeny argumentácie a spojenia doterajšieho know-how a osvojenia si nových predajných praktík. Náročnosť spočíva namä v tom, že produkt ponúkaný našou spoločnosťou je dlhodobo zaužívaný a na trh prišil v novej – elektronicej podobe. Spoluprácu s Ivanou vnímam pozitívne z viacerých uhlov – v prvom rade to bolo úplne jasné pochopenie našich potrieb. Na to nadväzuje perfektne našitý program vzdelávania, ktorý pokrýva presne citlivé oblasti rozvoja u skutočne skúsených obchodníkov. V neposlednom rade je to fakt, že moji kolegovia nadubudnuté zručnosti reálne v praxi využívajú. Ivane ďakujem za jej prístup, profesionalitu a neskutočnú chuť posúvať našich ľudí neustále vpred.

Dominika Miklášová, HR Director

S Ivkou spolupracujeme už niekoľko rokov na rôznych vzdelávacích témach, napr. Manažérske zručnosti pre teamlídrov, Trénerske zručnosti pre retailových trénerov, alebo aj teambuilding pre jedno z oddelení našej spoločnosti, zameraný na komunikáciu a vzťahy. Ivka má veľký dar na vedenie tréningov, ako aj riadených diskusií. Záleží jej na výstupe a je to čas strávený s veľkou pridanou hodnotou pre účastníkov. Používa príklady z praxe, uchopiteľné a hlavne aplikovateľné do každodenného života. V neposlednom rade sme spolu robili aj focusné skupiny po prieskume spokojnosti našich zamestnancov, kedy sme potrebovali nezávislého človeka, ktorý s vybranými účastníkmi oddelení prediskutuje ich „radosti a starosti“. Veľká vďaka za skvelú spoluprácu a nasadenie!

Tatiana Barillová, HR manažér

Ingram

Veľmi oceňujem aktívny prístup lektorky od začiatku prípravy kurzu až po samotnú realizáciu. Školenie bolo pripravené podľa našich požiadaviek a prispôsobené našim potrebám. Pozitívne hodnotím prepojenie teoretických informácií s praktickými cvičeniami. Najviac oceňujem spôsob akým dokázala Ivanka zapájať všetkých členov školenia do aktivít. Školenie bolo veľmi dynamické, podnetné a určite by som si ho zopakovala. Som veľmi rada, že som spoznala Ivanku. Je pre mňa veľkou inšpiráciou a vrelo odporúčam jej školenia všetkým, čo hľadajú kvalitu a individuálny prístup. Páči sa mi jej erudovanosť, nadhľad, profesionalita a nadšenie pre to čo robí.

Erika Hűbnerová, HR Business Partner

Fortuna

Radi by sme vyjadrili spokojnosť so spoločnosťou GtoG, hlavne so spoluprácou s konzultantkou Ivanou Miklovič. Ivana nám pomocou jej profesionality, odbornosti, praktických skúseností a schopnosti nadviazať dôveru s ľuďmi (aj on-line formou) pomohla vo viacerých oblastiach rozvoja ľudí a zvýšenia ich angažovanosti tak v našej predajnej sieti, ako aj na ústredí.

Bibiana Pekarčíková, HR manažér

Úrad Žilinského samosprávneho kraja

GtoG, s.r.o. dáva ľuďom šancu osobnostne rásť. Ako veľký je potenciál v ľuďoch, tak obrovský je v GtoG spoločnosti. Mať ich ako partnera pre edukáciu je skvelá príležitosť dať ľuďom pocit, že nám na nich záleží a sú pre nás tí najdôležitejší…lebo úrad tvorí hlavne ľudský potenciál. A práve o ten sa treba starať príkladne. GtoG nám v tom pomáha. Ste tu pre nás, začo Vám ďakujeme a skvalitňujte svoje služby, lebo naše potreby sú významné a bezodné.

Silvia Pekarčíková, HR manažér, Riaditeľka Odboru zdravotníctva

ČSOB Leasing

Ivana Miklovič je jeden z externých trénerov, s ktorým sme s kolegami v spolupráci boli veľmi spokojní. Konkrétne:

  • Celková komunikácia v rámci celej spolupráce bola na vysokej úrovni
  • Lektorské zručnosti hodnotíme na vysokej úrovni
  • Ivana dobre reaguje na otázky, požiadavky a argumenty počas školení
  • Definovanie potrieb vzdelávania a rozvoja s externým dodávateľom
  • Materiálmi a prezentáciou počas školenia
  • Obsah školenia
  • Aktivity počas školenia boli relevantné, praktické a prínosné pre prax
  • Výstupy po školeniach boli veľmi užitočné do praxe.

Katarína Darášová (Páleníková), HR

Bulk Transshipment Slovakia, a.s.

Vedúci zamestnanec absolvoval prostredníctvom GtoG, s.r.o. školenie. Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť so školením, oceňujeme vysokú odbornosť a profesionalitu škoľujúcich. Máme záujem využiť služby tejto spoločnosti aj v budúcnosti. Odoporúčame!

Júlia Szabadošová, senior technical assistant

Tatra banka

Vo svojej práci riadim projekty s 300 ľudmi v 16 krajinách. Každý projekt má veľa protichodných záujmov a ťažko sa komunikuje, kým neviete ako. Odporúčam tréning Manažment zvládania konfliktov pre manažérov, mne často uľahčuje prácu.

Simona Szászová, sourcing & contract manager

Deutsche Telekom Shared Services

V podstate je jedno, ktoré z mnou absolvovaných školení by som vybral a ohodnotil lebo jedno spoločné: vynikajúca erudovaná lektorka (Ivaka Miklovič), ktorá školenia vedie hravou ale pritom pútavou a pre účastníka veľmi zaujímavou formou s možnosťou praktického precvičenia jednotlivých situácií. Absolvovať jej školenia nie je pre účastníkov len veľmi užitočné, ale aj zábavné a čo je najdôležitejšie využiteľné a aplikovateľné nie len v pracovnom, ale aj v bežnom živote.

Peter Švorc

Počas môjho niekoľko ročného pôsobenia v DTSE SK som mala možnosť zúčastniť sa viacerých školení na rôzne aktuálne témy. Všetky boli pripravené na vysokej úrovni, s pútavým obsahom a informaciami využiteľnými v praxi. Ivana si vždy vedela udržať pozornosť účastnikov počas celeho trvania školenia a dynamiku a obsah veľmi promptne prispôsobovala požiadavkám skupiny. Celé sa to odhrávalo v príjemnej pracovno-priateľskej atmosfére. Ivane patrí za jej profesionálny výkon môj veľký obdiv. Určite doporučujem, presvedčte sa na vlastnej koži ! Ja osobne sa už teraz tešim na ďalšie moduly.

Marta Bindasová, Group Leader DTSE SK